top of page

3.8 km

SWIM

180 km

BIKE

42 .2 km

RUN

1.9 km

90 km

21 .1 km

MISJA IRONMAN

Misja Ironman - Plany treningowe do Ironman I Certyfikowani trenerzy

Ten wyścig zmieni Cię na zawsze.

Dlaczego IRONMAN?

Ironman to nie tylko wyścig. Jest równie wymagający, co inspirujący.  

 

To wyjątkowy test dla tych , co osiągnęli już w życiu wiele i teraz stoją przed kolejnym wyzwaniem: przekroczeniem fizycznych
i mentalnych granic.

Jest to arena dla osób, które chcą się wyróżnić. Ukończenie IRONMAN'a to symbol charakteru, determinacji i niezłomnego dążenia do celu.

IRONMAN to podróż ku samodoskonaleniu, wytrwałości, odkrywaniu w sobie nieznanych dotąd możliwości.

Zobacz, jak nasi zawodnicy  TRIMP przekraczają linię mety Ironman z triumfem na twarzy. Razem z TRIMP, każdy trening przybliża Cię do chwili zwycięstwa!  Trenuj według naszego programu aby najlepiej przygotować się do startu w Ironman oraz 70.3 Ironman
Zapoznaj się z profesjonalnymi treningami na trasie kolarskiej Ironman, gdzie nasi zawodnicy TRIMP osiągają swoje najlepsze wyniki.  To nie tylko trening – to sposób na osiągnięcie mistrzostwa! Misja Ironman czeka na Ciebie.

Dla kogo jest MISJA?

Nasze programy szkoleniowe to klucz do sukcesu. Są sprawdzone przez lata i skierowane głównie do osób początkujących oraz średniozaawansowanych. 

POCZĄTKUJĄCY


W praktyce oznacza to, że krok po kroku przygotujemy Cię od początku do ukończenia zawodów IRONMAN lub IRONMAN 70.3  w ciągu kilku miesięcy. Nasz program treningowy jest zaprojektowany tak aby, zwiększyć Twoje zaangażowanie w ten sport na dłuższą metę. Jednak po osiągnięciu mety, będziesz miał możliwość odznaczenia go na swoje liście osiągnięć i skupieniu się na nowych wyzwaniach!

ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Ten program jest skierowany dla osób, które szukają praktycznych i efektywnych metod treningowych. Skupiamy się na profesjonalnym prowadzeniu procesu, tak aby maksymalizować Twoje wyniki. Nasz zespół pomoże Tobie w wyborze odpowiednich zawodów, które będą odpowiadały Twoim umiejętnościom, celom
i możliwościom. 

ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Ten program jest skierowany dla osób, które szukają praktycznych i efektywnych metod treningowych. Skupiamy się na profesjonalnym

Trenerzy

Trenerzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem. Wiedza, którą się dzielimy pochodzi od najlepszych trenerów na świecie, co pozwala na efektywne przekazywanie sprawdzonych metod treningowych. 

 

Nasze doświadczenie oraz etyka pracy zaprocentowały zdobyciem drużynowego wicemistrzostwa na IRONMAN WORLD CHAMPIONSHIP 2023, NICE.

Przedstawiamy Ci zdjęcia 3 zawodników w koszulkach biegowych TRIMP, którzy rozpoczynają trening, ustawiając swoje zegarki marki Garmin. Z nami każdy krok jest śladem sukcesu, a każda chwila treningu ma znaczenie. Zegarki które połączone są z aplikacja treningową pomagają w prawidłowym wykonaniu planu treningowego dzięki któremu z sukcesem ukończysz Misja Ironman aby finalnie stanąć na mecie zawodów Ironman

Czego możesz od nas oczekiwać ?

MISJA IRONMAN to wyjątkowy model współpracy.

PLAN TRENINGOWY

 

  • dedykowany pod wybrane przez wybrane przez siebie, lub rekomendowane przez nas, zawody z długiego lub średniego dystansu.

  • plan jest aktualizowany raz na 2 tygodnie

  • treningi przez Ciebie wykonane są analizowane przez naszych trenerów

KONSULTACJE

  • zawodnik ma możliwość 30 min. konsultacji w miesiącu

  • 'RED ALERT' jeśli potrzeba porozmawiać natychmiast

MODYFIKACJE PLANU

Rozumiemy, że codzienne życie może przynosić różnorodne wyzwania, od problemów zdrowotnych po obowiązki rodzinne i zawodowe.

W przypadku takich sytuacji zachęcamy do kontaktu z nami.
 

Razem znajdziemy rozwiązania i dostosujemy Twój plan treningowy,
aby pasował do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości.

Plan treningowy przygotowujący do zawodów IRONMAN

Nasi trenerzy posiadają prestiżowe certyfikaty Ironman Certified Coach oraz TRISUTTO, co oznacza, że ich wiedza i doświadczenie są na najwyższym poziomie. Z TRIMP masz pewność, że trenujesz z najlepszymi!
Nasi trenerzy posiadają prestiżowe certyfikaty Ironman Certified Coach oraz TRISUTTO, co oznacza, że ich wiedza i doświadczenie są na najwyższym poziomie. Z TRIMP masz pewność, że trenujesz z najlepszymi!

Zainspiruj się

Napisz do nas już dziś

Chce wystartować w :
IRONMAN
70.3 IRONMAN

FAQ

Czy trzeba mieć skończony triathlon aby wziąć udział w przygotowaniach?

Nie jest obowiązkowe. Wiemy jak przygotować osobę do tego wyzwania. Pamiętaj jednak, że ta współpraca oparta jest o plan grupowy, zatem dużo zależy od Twojej sumiennej pracy i zaangażowania.

Jakie są wymagania sprzętowe potrzebne w treningu?

Najlepiej zegarek z pomiarem tętna i GPS - Garmin, Polar, itp. będzie idealny.

Rower - idealnie TT, ale szosa też da radę, jednak na pełny dystans będzie ograniczać.

Trenażer - najlepiej aby był. Wystarczy najzwyklejszy, aby można było budować opór.

Pływanie - bojka / ósemka (możliwie największa) i łapki. 

Czy pomożecie dobrać sprzęt?

Pewnie, że tak :) Doradzimy co się sprawdza. Tego typu kwestie będziemy również omawiać na zamkniętej grupie na Facebooku.

Będziecie też mieli możliwość korzystać ze zniżek na zakupy u naszych partnerów - sprzętowe lub odżywki

Czy ważny jest poziom wytrenowania?

Jest to program dla osób, które mają podstawowe umiejętności z zakresu pływania (szczególnie, bo pracujemy online), biegania i jazdy na rowerze.

bottom of page